Czym zajmuje się Koło?

Studenckie Koło Naukowe Juryslingwistyki jest jednostką Instytutu Lingwistyki Stosowanej UW zrzeszającą studentów i słuchaczy zainteresowanych tłumaczeniem tekstów prawnych, dokumentów unijnych i umów międzynarodowych. Spośród członków Koła możemy wyróżnić tłumaczy takich języków Unii jak język hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, angielski oraz język rosyjski. W ramach swojej działalności, członkowie Koła organizują warsztaty ćwiczeniowe, spotkania i prelekcje zaproszonych gości, w tym m.in. profesjonalnych tłumaczy, wykładowców, specjalistów przekładu sądowego i specjalistycznego, jak również konferencje naukowe.

Jesteśmy otwarci na różne propozycje — zapraszamy wszystkich zainteresowanych przekładem! Kontakt:  sknj.kn@uw.edu.pl